Додати резюме

Наявність закордонного паспорта *
ТакНі

Відкриті робочі візи *
ТакНі

Заповнивши дану Анкету, я даю згоду на обробку моїх персональних даних, внесених в Анкету, і підтверджую, що надана інформація є повною, достовірною і відноситься особисто до мене. Я даю згоду перевіряти інформацію, зазначену в даній Анкеті. Також, я не заперечую проти того, щоб представник New Life зв'язався зі мною для обговорення умов працевлаштування.

Я даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою укладення з New Life договору, отримання мною послуг, в тому числі по підбору вакансії, з оформлення документів, за юридичною нагляду та супроводу до підписання трудового контракту з роботодавцем, по реєстрації в міжнародній системі Інтермоніторінг для супроводу трудового мігранта протягом усієї трудової діяльності за кордоном, щоб я отримував інформацію про умови співпраці з New Life.

Підтверджую, що мені відомі мої права, як суб'єкта персональних даних, визначені Законом України «Про захист персональних даних».

Про відповідальність за надання недостовірних даних попереджений. Медичних психіатричних протипоказань для роботи не маю. До кримінальної відповідальності не притягувався. Депортацій не було.